Dil seçin
X

Başiskele Arçelik Servis

Anasayfa | Başiskele Arçelik Servis | 63
 

Başiskele Arçelik Servisi

Firmamız, 2017 yılında kurulmuş ve Başiskele Arçelik Servisi olarak tüm beyaz eşya ürünleri ile ilgili teknik servis hizmeti veriyoruz. Başiskele Beyaz Eşya Servisi olarak hizmetlerimiz, uzman teknik kadro ile Kocaeli merkez ve tüm ilçelerine ulaştırılmaktadır. Evlerinizde ya da iş yerlerinizde kullanmış olduğunuz, klima, kombi, buzdolabı gibi tüm beyaz eşya ürünlerinin montajı, bakımı ve arıza onarımları için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Başiskele Arçelik Servisi hizmetlerini her zaman güvenilir ve kaliteli olarak alabileceksiniz.

Arçelik Periyodik Bakım Hizmetleri

Yaşam konforunu artıran beyaz eşya ürünlerinin bakımları düzenli yapıldığında daha uzun süreli olarak kullanılabilecektir. Başiskele Arçelik Kombi Servisi hizmetlerimiz ile yılın her günü sıcak su, soğuk havalarda da ısınma ihtiyaçlarınızda sorun yaşanmamasını sağlıyoruz. Kombilerinizin periyodik bakımlarını ve arıza onarımlarını, aynı gün içerisinde yaparak mağduriyetinizi hemen gideriyoruz.

Başiskele Arçelik Bakım ve Cihaz Temizliği

Başiskele Arçelik Klima Servisi hizmetlerimizde de klimalarınızın temizlik, gaz basınç kontrolü ve arıza tamirlerini uzman kadromuz ile yapıyor, yaşam alanının havasının her zaman temiz kalmasına katkı sunuyoruz. Klima bakımlarında, iç ve dış ünite bakımlarını, filtre temizliği, fan temizliği ve arızalı parça değişimleri gibi tüm işlemleri yapıyoruz.

Arçelik Servis Talebi

Kocaeli Başiskele Arçelik Servisi olarak hizmetlerimiz arasında Başiskele Arçelik Televizyon Servisi hizmetlerimizde bulunmaktadır. Tüm televizyon modellerinin arıza onarımlarını yapıyor, cihazınızı ilk günkü gibi kullanmanızı sağlıyoruz. Servis talebinde bulunmak isteyenler, 0262 331 0742 ve 0262 331 0743 numaralarımız arayarak bizlere ulaşabilirler.

Bizlere ulaştığınız andan itibaren Kocaeli Başiskele Arçelik Servisi adreslerinize yönlendirilecek, yerinde bakımı yapılması gereken cihazların bakımını yerinde yapacaktır. Tüm servis hizmetlerimizde, sorunun kısa sürede çözülebilmesini sağlayabilmek ve müşteri mağduriyetini giderebilmek için yerinde hizmet veriyoruz. Servis talebinde bulunurken, adres bilgileri ile birlikte, bakımı yapılması istenilen cihazın markası, modeli ve arıza türü konusunda bilgi vermeniz önemlidir.

 Bizi Google ve Alexa Dan Takip Edebilirsiniz.

 

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın