Dil seçin
X

Başiskele Seg Servisi

Anasayfa | Başiskele Seg Servisi | 229

Seg klima sahiplerinin servis ihtiyacını karşılamak amacıyla Basiskele Seg Servisi olarak hizmet veriyoruz. Seg marka klimalarda yaşanan arızaların giderilmesi için büyük bir titizlikle çalışarak kişilerin klimaları kaliteli bir şekilde ısıtma ve soğutma amacıyla kullanmalarını sağlıyoruz.

Başiskele Seg Servisi

Garantili Beyaz Eşya ve Televizyon Servisi Hizmeti İçin Bizi Arayınız

05339390743TIKLA HEMEN ARA!

Başiskele Seg Beyaz Eşya Servisi

Basiskele’de insanlar tarafından kullanılmakta olan Seg klimaların bakımlarını yapıyoruz. Yaptığımız bakımla klimaların kişilerin hastalanmalarına neden olmalarını engelliyoruz çünkü yaptığımız bakımlar sayesinde klimalar kirli havayı ortama dağıtmıyor. Klimaların bakımını büyük bir titizlikle ve kaliteli temizleme ürünlerinden yararlanarak yapıyoruz. Böylelikle klimalar bir sonrası bakım tarihine kadar sorunsuz çalışıyor.

Başiskele Seg Klima Servisi

Servis hizmetlerimiz arasında Seg klimaların arızalarının giderilmesi de yer alıyor. Klimalar beklenmedik anlarda arıza yaptıklarında Basiskele’de yaşayan kişiler bizlere ulaştıklarında verdikleri adrese hızlı bir şekilde gidiyoruz. Böylelikle klimaların arızalarına da hızlı bir çözüm üretiyoruz. Büyük bir titizlikle klimaları inceleyerek ortaya çıkan arızayı gideriyoruz. Yaptığımız onarım sonrasında klimanın kontrolünü yaparak çalıştığından emin olarak adresten ayrılıyoruz.

Basiskele Genelinde Hizmet

Seg klimalar için Basiskele genelinde hizmet veriyoruz. Böylelikle kişiler Basiskele’nin hangi semtinde olurlarsa olsunlar klimaları için bizi arayarak bakım ve onarım hizmeti talep ediyorlar. Bizlerde yoğunluğumuza bağlı olarak hızlı bir şekilde adrese giderek uygun fiyatlar karşılığında hizmet veriyoruz. Klimaların bakımı ve onarımının dışında montaj hizmeti de veriyoruz. Klima alan veya yer değiştiren kişilerin klimalarının profesyonel bir şekilde montajını yapıyoruz.

Hayatımızı kolaylaştıran buzdolapları, klimalar ve kombiler, servis hizmeti ile daha kullanışlı hale gelmektedir. Profesyonel Basiskele Seg Servisi hizmetine ihtiyaç duyan bu önemli cihazlar, kullanım kalitesine ulaşabilmek için profesyonel işçiliğe ihtiyaç duymaktadır.

Seg Servis Çağırma İşlemi

Servis hizmetinin temelini oluşturan en önemli konu özel servis programıdır. Seg Servisi bu program, aksaklık yaşanmadan gerekli bakım ve onarım işlemlerinin yapılmasında önemli rol oynar. Müşteri hizmetlerini aradığınız andan itibaren firma en iyi servis programını hazırlamaktadır. Servis hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için müşteri hizmetleri öncelikle adres bilgilerini, kimlik bilgilerini, arıza bilgilerini ve diğer önemli bilgileri almaktadır. Seg Servisi Daha sonra en uygun saatte servis ekiplerimiz adresinize ulaşmaktadır.

Adresinize gelmeden önce servis elemanları telefon açmaktadır. Basiskele Seg Servisi son dakikada bir işiniz çıkarsa randevu ileri bir tarihe ertelenmektedir. Servis hizmetleri kategorisinde servis ekibi öncelikle arıza hikayesini dinlemektedir. Arıza hikayesini dinleyen servis elemanları tamir edilecek cihazı çalıştırmaktadır. Bakım işlemlerinde çözüm ortağınız olan servis ekipleri arıza için gerekli işlemleri ve gerekli parçaları listeye eklemektedir. Servis ekipleri ücreti kabul ettikten sonra servis ekibi tamir ve bakım işlemini yapmaktadır.

Seg Beyaz Eşya Bakım İşlemleri

Beyaz eşya bakım işlemleri, tamir işlemleri kadar önemlidir ve profesyonel Basiskele Seg Beyaz Eşya Servisi gerekir. Bakım işlemlerinde firma beyaz eşyanın çalışma performansını artırmaktadır. Buzdolabı bakım işlemlerinde buzdolabının performansını düşüren etkenler ortadan kaldırılmaktadır.

Ayrıca değişmesi gereken parçalar da değiştirilmektedir. Beyaz eşya bakım işlemlerinde;

  • Fırın bakım işlemlerinde genellikle fırının ısıtma özelliği problem çıkarmaktadır. Ayrıca hava kaçırma ve elektrik arızaları da fırın bakım ve onarım işlemlerinde karşılaşılan sorunlar içerisinde yer almaktadır.
  • Bulaşık makinelerinde tahliye boruları, temiz su boruları, iç kısımdaki su dağıtan pervane ve kontrol kartı arızalanmaktadır. Bu arızalar da profesyonel yöntemlerle kısa sürede tamir edilmektedir.
  • Çamaşır makinesi motoru, en çok arızalanan kısımdır. Ayrıca beyin kartı da arızalanabilir. Tahliye boruları ve su boruları, çamaşır makinelerinde en çok arızalanan kısımlardır. Su almama, suyu dökmeme, yıkama işlemine geçmeme gibi arızalar uzman servis ekibi tarafından tamir edilmektedir.

Kombi Bakım İşlemleri

Kombi arızaları da beyaz eşya kategorisinde en çok meydana gelen arızalardır. Kombi arızalarında kombi suyunun ve petek suyunun ısınmaması, baca fanının çalışmaması ve ses yapması, alev alma anında poflama, su kaçırma, çok ısınma, ses yapma ve gaz kaçırma gibi arızalar meydana gelmektedir. Ayrıca orta kısımdaki su ısıtıcı tabletler de tıkanabilir. Bu tabletin tıkanması durumunda ısıtma işlemi daha fazla enerji ile mümkün hale gelmektedir. Bu durumda da fatura daha fazla gelmektedir.

Klima Bakım İşlemleri

Seg Klima Bakım Servisi işlemlerinde de servis hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Klima bakım işlemlerinde öncelikle filtre kısmı temizlenmektedir. Daha sonra iç kısımdaki polenler temizlenmektedir. Fan temizliği ve genel iç temizliğin ardından değişmesi gereken parçalar değişmektedir.

 

 

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın