Dil seçin
X

Derince Petek Temizliği

Anasayfa | Derince Petek Temizliği | 57


Kombinin ısıttığı suyu evin içinde gezdiren ve havayı ısıtan petekler zamanla kireç kalıntısı ile dolar ve tıkanır. Derince kombi petek temizli Kireç kalıntısı ve benzeri atıkların petekleri doldurması aynı zamanda kombinin çalışma performansını olumsuz etkiler. Daha fazla enerjinin harcanmasına neden olur. Derince Tek Servis İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri petek temizliği ile kombinizin ısıtma özelliğini maksimuma çıkarmaktadır.

Modern Petek Temizliği

Kombi bakımında yeni nesil makinelerle Derince kombi petek temizliği yapılmaktadır. Petek temizliğinde kullanılan makineler tesisattaki bütün atıkları temizlemektedir ve tahliye kısmından dışarı aktarmaktadır. Bu makineler sağlık açısından her hangi bir zararı yoktur ve aynı zamanda kombiler için her hangi bir problem meydana getirmemektedir.

Peteklerin uzun süre kullanılması durumunda tıkanması ve sıcak suyun ısıtma tesirini ortadan kaldırması kullanıcı için maddi zarara neden olmaktadır. Petek ısınmadığı zaman kullanıcı kombi derecesini artırır ve peteği ısıtmaya çalışır. Bu durumda doğal gaz faturası fazla gelir. Petek temizliği yaklaşık olarak % 25 oranında faturanın düşmesine neden olur.

 

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın