Dil seçin
X

Derince Philips Servis

Anasayfa | Derince Philips Servis | 82

Philips tüm dünyada oldukça tercih edilen bir beyaz eşya markasıdır. Bu markaya ait ürünler insanların hayatlarını kolaylaştıracak şekilde dizayn edilirler. Derince Philips Servisi olarak bizler de hayatlarımızı kolaylaştıran bu ürünlerin bakımlarını üstlenmekteyiz. Bu nedenle cihazlarınızın sizler için ne kadar önemli olduğunu bilerek hareket etmekteyiz.

Derince Philips Servis

Garantili Beyaz Eşya ve Televizyon Servisi Hizmeti İçin Bizi Arayınız

05339390743TIKLA HEMEN ARA!

Philips markalı beyaz eşya ürünleri uzun yıllar oldukça verimli bir şekilde çalışmaktadırlar. Ancak her teknolojik alette olabileceği gibi bu markanın ürünlerinde de bazı teknik arızalar meydana gelebilmektedir.

Teknik arızalar meydana geldikten sonra önemli olan işini iyi bilen bir firmaya başvurmaktır. İşinin ehli olmayan tamircilerle çalışmak cihazlarınıza zarar verebilmektedir.

Derince Philips Bakım Servisi

Yaşam alanlarımızda oldukça yeri olan ve hayatlarımızı kolaylaştıran beyaz eşya ürünlerinin düzenli bir şekilde bakımlarının yapılması çok önemlidir. Bu cihazlarınızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilmeniz için bu bakımları her tüketicinin yaptırması gereklidir. Derince Philips Bakım Servisi olarak bizler, müşterilerimizin her türlü sorunlarını çözmekte ve müşterilerimizi her konuda tatmin etmekteyiz. Aynı zamanda cihazlarınızda değiştirilecek parçaların yerine tekrar orijinal parça takmaktayız.

Derince Philips Montaj Servisi

Firmamız, müşterilerini sıkıntıya sokmayacak şekilde çalışmayı kendisine ilke edinmiş durumdadır. Bu nedenle müşterileri zorlayabilecek olan montaj hizmetini Derince Philips Montaj Servisi kullanıcıları adına kendisi vermektedir.

 

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın