Dil seçin
X

İzmit Arçelik Televizyon Servisi

Anasayfa | İzmit Arçelik Televizyon Servisi | 279

İzmit Arçelik Televizyon Servisi, her evde bulunan en pahalı ev eşyalarından biridir. Özellikle gelişen teknoloji, insanlara mükemmel ses ve görüntü sağlayan televizyonlar sunmaktadır. Bununla birlikte, televizyonlar eskiye nazaran daha hassas ve daha pahalıdır. Bundan dolayı, televizyonunu tamir ettirmek isteyen kişilerin sayısı hayli fazladır. Bilindiği gibi, en popüler elektronik eşya markalarından biri Arçelik'tir. İnsanlar, bu markanın televizyonlarını da tercih ediyorlar. Televizyonlarıyla ilgili herhangi bir hizmete ihtiyaç duyduklarında ise bizden yardım alıyorlar. Bizler uzun yıllardan beri faaliyet gösteren, alanında deneyimli bir firmayız. Bu sebeple, İzmit Arçelik Televizyon Servisi hizmeti almak isteyen çok sayıda kişi bizi tercih ediyor.

İzmit Arçelik Televizyon Servisi Hizmetimiz

İzmit Arçelik Televizyon Servisi ‘ sağladığımız hizmet kalitesiyle birçok kişinin güvenini kazanmayı başardık. Yetkili servis olarak, yaptığımız tüm hizmetler, hızlı ve garantilidir. İşte, müşteri memnuniyeti sağlamamızdaki en önemli etken de budur. Müşteriler, sorunlarının çabucak çözülmesini isterler ama aynı zamanda yapılan hizmetin, garantili olmasını beklerler. Arçelik Televizyon Montaj Servisi Biz, bu bilinçle hareket ediyoruz ve her geçen gün hizmet kalitemizi daha yükseğe taşıyoruz.

İzmit Arçelik Televizyon Servisi

Garantili Beyaz Eşya ve Televizyon Servisi Hizmeti İçin Bizi Arayınız

05339390743TIKLA HEMEN ARA!

Arçelik Servis Talebi Oluşturma

Biz, yenilikçi bir firmayız, alışılmış beyaz eşya tamir bakım firmalarının kalıplarını genişletiyoruz. Müşterimiz bize farklı yollarla ulaşabiliyor. Bunlardan ilki, telefonla aramaktır. Ancak, internetin hıza katkısını biliyoruz. Bu sebeple, sitemizde online randevu formuna yer veriyoruz. Müşterimiz, formda istenen bilgileri, saniyeler içinde doldurduğunda, İzmit Arçelik Televizyon Servisi talebi bize ulaşıyor. Buna ek olarak, müşterimiz bizden cevap almak istiyorsa, akıllı telefonuyla televizyonun fotoğrafını çekiyor ve Whatsapp ile bize iletiyor. Uzmanımız, müşteriye ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyor. Müşterimiz isterse, servis hizmeti sunuyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Biz, İzmit Arçelik Televizyon Servisi sunan bir firmayız. Hizmetimiz, sadece televizyon arızasıyla sınırlı değildir. Bunun yanı sıra televizyon montaj ve kurulum hizmeti de veriyoruz. Üstelik kurulum ücreti almıyoruz. Müşterilerimizden gelen taleplere göre televizyonlarına bakıyor, teşhis koyuyor ve bunun için de ücret almıyoruz. Televizyon Tamiri yapmamız gerektiğinde ise bunu son derece hızlı ve güvenli bir şekilde yapıyoruz.

Garantili İzmit Arçelik Televizyon Servisi Hizmeti

Müşteri odaklı bir hizmet anlayışı benimsedik. Bu sebeple, kaliteli ve güler yüzlü hizmetten taviz vermiyoruz.

  • Hızlı Servis
  • Düşük Fiyat
  • Orijinal Yedek Parça
  • 30 Gün Garanti

 

Müşteri memnuniyeti sağlamak, en temel amacımızdır. Bundan dolayı, müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılamayı amaçlıyoruz. İlk olarak hızlı servis sunuyoruz. Buna ek olarak, müşterilerimizden İzmit Arçelik Televizyon Servisi için minimum ücret talep ediyoruz. Tamirat sırasında ustamız bir parça değişmesi gerektiğini tespit ederse, orijinal yedek parça kullanıyoruz. Ayrıca, ustalarımızın her biri alanında uzmandır ve 1. sınıf işçilikle hizmet veriyoruz. Hem ustalarımızın işçiliğine hem de kullandığımız yedek parçalara güvendiğimizden, müşterimize 30 gün garanti sunuyoruz. Sizler, televizyon tamiri ya da başka beyaz eşyalarınızın tamiri için bizimle, iletişime geçebilirsiniz.

Televizyon Servisi

Uzun yıllardır gerek beyaz eşya gerek de teknolojik birçok alet adına faaliyet gösteren firmamız uzman kişileri bünyesinde barındırarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Firmamız bünyesinde pek çok markanın televizyon servisini barındırmaktadır.

Televizyon Arızalarının En Büyük Sebepleri

  • Elektrik kesintileri sırasında aşırı gerilim yüklenmesi
  • Kullanıcı hataları
  • Eskimiş ya da uzun süreli kullanılan televizyonların verdiği hatalar
  • Üretim hataları

Televizyon Servisi Olarak Verdiğimiz Hizmetler

İzmit Arçelik Televizyon Servisi olarak tek amacımız kullanıcılara iyi bir hizmet verebilmektir. Televizyonlarınızda oluşan arızaları en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde, orijinal ürünler kullanarak, baştan savma olmadan düzeltmekteyiz. Aynı zamanda oldukça uygun fiyatlarımızla sizleri hiçbir ekonomik sıkıntıya sokmadan hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz tüm bu kaliteli hizmetten yararlanmak istiyorsanız sizler de bizi tercih etmelisiniz. Çünkü bizler için müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir.

Televizyon Servis Hizmetlerimiz

Bizler İzmit Arçelik Televizyon Servisi için kurulum, takip ve arıza durumunda tamir hizmeti vermekteyiz. Herhangi bir arıza durumunuzda çağrı numaralarımız ya da internet sitemizden oluşturacağınız başvurularla bize ulaşabilirsiniz.

Ürün Bakımları

Televizyonlarınızın düzgün çalışabilmesi için devamlı bir bakım halinde olması gerekir. Bizler de bunu bildiğimizden düzenli bakım işlemleri için müşterilerimize indirimli fiyat seçenekleri sunuyoruz. Düzenli bakımlarınızda ürün için herhangi bir arıza durumunun olup olmadığına bakılıyor ve eğer varsa bakımını yaparak sizlere iyi bir hizmet sunuyoruz.

 

 

 

 

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın