Dil seçin
X

Kartepe Hotpoint Servisi

Anasayfa | Kartepe Hotpoint Servisi | 401

Firmamız Kartepe Hotpoint Servisi hizmetini, sizlere başarılı bir şekilde sunuyor. Bu anlamda Kartepe Hotpoint markalı tüm cihazların teknik ve yetkili servisi sizlere sunuluyor. Üstelik bu firmamızın üstün kaliteli hizmetiyle mümkün oluyor. Son teknoloji ekipmanlar ve deneyimli uzmanlarımız ile sizlerin sorunlarına yardımcı oluyoruz. Kartepe Hotpoint'e ait ne kadar cihazınız varsa, garantili bir şekilde tamir hizmeti veriyoruz. Markaya ait cihazlarınızın onarımı bizlere ulaşmanız halinde gün içerisinde yapılacaktır. 

Kartepe Hotpoint Servisi

Garantili Beyaz Eşya ve Televizyon Servisi Hizmeti İçin Bizi Arayınız

05339390743TIKLA HEMEN ARA!

Güler Yüzlü ve Alanında Uzman

Personellerimiz, cihazınızın ne sorunu olursa olsun çözüm sağlayacaktır. Bu konuda firmamıza güvenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey sitemizdeki iletişim kanalları üzerinden bizlere ulaşmaktır. Bu noktadan sonra sizlere ulaşacak ve sorunlarınıza çözümler sunacağız.

Kartepe Hotpoint Servisi Hizmeti

Kartepe Hotpoint Servisi hizmeti daha önce de belirtildiği gibi, firmamız tarafından veriliyor. Bu anlamda sizlere çözüm ve çözümler sunan usta bir ekip bulunuyor. 'nin İzmit ilçesi merkezli firmamız sizlere tüm il içerisinde hizmetlerini veriyor. Kartepe Hotpoint markalı; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve ocaklarınızı bizlere emanet edebilirsiniz. Denildiği gibi sorun ne olursa olsun ekibimiz sizinle azami ölçüde ilgilenecektir. En ekonomik fiyatlarla yetkili servis hizmeti için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kartepe Hotpoint Servisi Hizmet Bölgeleri

Kartepe Hotpoint Servisi Çağırma İşlemi

Servis hizmetinin temelini oluşturan en önemli konu özel servis programıdır. Kartepe Hotpoint Servisi bu program, aksaklık yaşanmadan gerekli bakım ve onarım işlemlerinin yapılmasında önemli rol oynar. Müşteri hizmetlerini aradığınız andan itibaren firma en iyi servis programını hazırlamaktadır. Servis hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için müşteri hizmetleri öncelikle adres bilgilerini, kimlik bilgilerini, arıza bilgilerini ve diğer önemli bilgileri almaktadır. Kartepe Hotpoint Beyaz Eşya Servisi Daha sonra en uygun saatte servis ekiplerimiz adresinize ulaşmaktadır. Adresinize gelmeden önce servis elemanları telefon açmaktadır. Kartepe Hotpoint Servisi son dakikada bir işiniz çıkarsa randevu ileri bir tarihe ertelenmektedir. Servis hizmetleri kategorisinde servis ekibi öncelikle arıza hikayesini dinlemektedir. Arıza hikayesini dinleyen servis elemanları tamir edilecek cihazı çalıştırmaktadır. Bakım işlemlerinde çözüm ortağınız olan servis ekipleri arıza için gerekli işlemleri ve gerekli parçaları listeye eklemektedir. Servis ekipleri ücreti kabul ettikten sonra servis ekibi tamir ve bakım işlemini yapmaktadır.

Beyaz Eşya Bakım İşlemleri

Beyaz eşya bakım işlemleri, tamir işlemleri kadar önemlidir ve profesyonel Kartepe Hotpoint Beyaz Eşya Servisi gerekir. Bakım işlemlerinde firma beyaz eşyanın çalışma performansını artırmaktadır. Buzdolabı bakım işlemlerinde buzdolabının performansını düşüren etkenler ortadan kaldırılmaktadır.

Ayrıca değişmesi gereken parçalar da değiştirilmektedir. Beyaz eşya bakım işlemlerinde;

  • Fırın bakım işlemlerinde genellikle fırının ısıtma özelliği problem çıkarmaktadır. Ayrıca hava kaçırma ve elektrik arızaları da fırın bakım ve onarım işlemlerinde karşılaşılan sorunlar içerisinde yer almaktadır.
  • Bulaşık makinelerinde tahliye boruları, temiz su boruları, iç kısımdaki su dağıtan pervane ve kontrol kartı arızalanmaktadır. Bu arızalar da profesyonel yöntemlerle kısa sürede tamir edilmektedir.
  • Çamaşır makinesi motoru, en çok arızalanan kısımdır. Ayrıca beyin kartı da arızalanabilir. Tahliye boruları ve su boruları, çamaşır makinelerinde en çok arızalanan kısımlardır. Su almama, suyu dökmeme, yıkama işlemine geçmeme gibi arızalar uzman servis ekibi tarafından tamir edilmektedir.

Kartepe Hotpoint Kombi Bakım İşlemleri

Kombi arızaları da beyaz eşya kategorisinde en çok meydana gelen arızalardır. Kombi arızalarında kombi suyunun ve petek suyunun ısınmaması, baca fanının çalışmaması ve ses yapması, alev alma anında poflama, su kaçırma, çok ısınma, ses yapma ve gaz kaçırma gibi arızalar meydana gelmektedir. Ayrıca orta kısımdaki su ısıtıcı tabletler de tıkanabilir. Bu tabletin tıkanması durumunda ısıtma işlemi daha fazla enerji ile mümkün hale gelmektedir. Bu durumda da fatura daha fazla gelmektedir.

Kartepe Hotpoint Klima Bakım İşlemleri 

Kartepe Hotpoint Klima Bakım Servisi işlemlerinde de servis hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Klima bakım işlemlerinde öncelikle filtre kısmı temizlenmektedir. Daha sonra iç kısımdaki polenler temizlenmektedir. Fan temizliği ve genel iç temizliğin ardından değişmesi gereken parçalar değişmektedir.

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın