Dil seçin
X

Kartepe Sunny Servisi

Anasayfa | Kartepe Sunny Servisi | 483

Kartepe Sunny Servisi firması olarak 2017 yılından günümüze, tüm hizmetlerimizi profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilerimize sunuyoruz. Sunny Kombi Servisi hizmetlerimiz ile periyodik bakım ve arıza tamir işlemlerini yerine getiriyoruz. Kombi cihazlarının yıllık periyodik bakımlarını yaparak, enerji tasarrufunun sağlanmasını, cihazın arıza yapmadan daha uzun ömürlü çalışmasını sağlıyoruz. Kombi arızalarında da hizmetlerimiz, aynı gün içerisinde verilmeye ve özellikle kış aylarında mağduriyet yaşanmamasına özen gösteriyoruz.

Kartepe Sunny Servisi

Garantili Beyaz Eşya ve Televizyon Servisi Hizmeti İçin Bizi Arayınız

05339390743TIKLA HEMEN ARA!

Servisi Yapılan Sunny Ürünleri

Sunny firmasının ürettiği beyaz eşya, klima, televizyon, telefon gibi elektronik eşyalar, ısıtma ve soğutma sistemleri ürünlerinin her türlü bakımını ve tamirini gerçekleştirmekteyiz. Eğitimli teknik servis elemanlarıyla Kartepe Sunny Servisi bir telefon uzağınızda. Servis için randevu almanız en kısa sürede hizmet almanız için yeterli. Acil Destek Hattımızla sorunlarınıza en uygun çözümleri üretiyoruz.

Sunny Beyaz Eşya Servisi

Sunny buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, mikrodalga fırın, set üstü ocak, ankastre ürünler, aspiratör gibi beyaz eşyalarda sıkça karşılaşılan problemleri yerinde tespit eden firmamız görevlileri en uygun ve ekonomik çözümleri size sunmaktadır.

Sunny Klima Servisi

Acil Destek Hattımıza ulaştığınızda Sunny Klima ürünlerinde oluşan sorunları yerinde tespit eden servis elemanlarımız en kısa sürede ürününüzün tekrar sağlıklı biçimde çalışmasını sağlayacaktır.

Sunny Ev Aletleri Servisi Kartepe

Kartepe Sunny Servisi, Sunny marka tüm ev aletlerinin bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Sunny Televizyon, Telefon, Bilgisayar, Yazar Kasa, Kombi, Şofben, Elektrikli Süpürge, Buharlı Ütü, Kahve Makinesi, Çay Makinesi, Blender, Mutfak Robotu, Tost Makinesi, Saç Kurutma Makinesi gibi ev aletlerinde garantili bakım ve onarım hizmetleri sunmaktayız.

Kartepe Sunny Servisi

Kartepe Sunny Servisi olarak biz, bir dünya markası olan Sunny’in elektronik ev aletleri ve beyaz eşya konusunda kurulum, bakım ve tamirat hizmetleri vermekteyiz. Tek amacı müşteri memnuniyeti olan firmamız, uzman personelleri ile tüm sorunlarınıza çözüm bulmaktadır.

Servisini Yaptığımız Sunny Ürünleri

Firmamız Sunny markasının ürettiği beyaz eşyadan tutun klima, televizyon, telefon gibi çok elektronik ürünün her türlü bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Eğitimli ve donanımlı teknik servis personellerimiz bir telefon kadar uzağınızda. Kocaeli Sunny Teknik Servisi ‘nden randevu almak için internet sitemizden ya da telefon numaramızla bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Acil destek hattımızla da sorunlarınıza en kısa sürede en uygun çözümleri bulmaktayız.

Sunny Beyaz Eşya Servisi

Sunny markalı beyaz eşya ürünlerinizin teknik problemlerini yerinde tespit eden firmamızın çalışanları en uygun ve ekonomik çözümleri sizlere sunmaktadır. Aynı zamanda ekiplerimiz istediğiniz adreslerde sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir.

Sunny Ürün Bakımı

Sunny, oldukça kaliteli bir beyaz eşya markası olmakla bilinir. Fakat ne kadar kaliteli olursa olsun beyaz eşya ürünlerinde bazı durumlarda arızalar meydana gelebilmektedir. Bu arızalar ürününüzün yüksek akıma maruz kalmasından, kullanıcı hatasından ya da hatalı ürün olmasından meydana gelebilir. Böyle durumlarda Kartepe Sunny Bakım ve Onarım Servisi ile iletişime geçtiğinizde istediğiniz adreste hizmet almanız mümkün. Ekiplerimiz parça değişimi gerçekleştirdiklerinde tamamıyla orijinal parçalar kullanmaktadır ve ürününüzü ilk günkü haline döndürmektedir.

  

 

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın