Dil seçin
X

Neler Yapıyoruz

Anasayfa | Neler Yapıyoruz | 163

Hemen hemen hepimiz evlerimizde çamaşır makinesi, buzdolabı, televizyon ve kombi kullanıyoruz. Hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştıran ve güzelleştiren bu makineler ne yazık ki her zaman istediğimiz performansı sergileyemiyor. Günlük yaşamda sürekli elimizin altında bulunan bu eşyalar, çeşitli sebeplerle bozulabilir.

İçinde çamaşır varken arıza yapan bir çamaşır makinesinin veya filmin en heyecanlı yerinde bozulan bir televizyonun ne kadar can sıkıcı olduğunu tahmin etmek çok da zor değil. Bu can sıkıcı durumla karşılaşan vatandaşların ilk işi güvenilir ve işinin ehli bir tamirci aramak oluyor.

İş bilmez tamirci ve teknik servislere eşyalarını emanet eden kullanıcılar, daha büyük ve çözümü mümkün olmayan sorunlarla karşı karşıya kalabiliyor. İşte tam da bu noktada kocaeliteknikservis.com.tr sizlerin imdadına yetişiyor.

Neden kocaeliteknikservis.com?

Alanında uzman, donanımlı personel kadrosuyla eşyalarınızın dilinden anlayan ve arızalarını en mükemmel şekilde gideren kocaeliteknikservis.com, kalite ve güvenin tek adresi olarak sizlerin yanında.

Müşteri memnuniyeti esasına göre çalışan bu dev kadro, mümkün olan en düşük fiyatla yedek parça temini yaparak cihazlarınızın eksiğini gideriyor. Ayrıca arızaları ücretsiz teşhis etme hizmetiyle de rakipleri arasında benzersiz bir hizmeti de yerine getiriyor.

Arıza yapan eşyanızı tamir ettirdiniz ve kısa süreli bir kullanımdan sonra tekrar bozuldu. Bu şikayetlere son veren kocaeliteknikservis.com, sağladığı garantili servis imkanıyla kendi alanının lideri konumunda.

kocaeliteknikservis.com Neler Yapıyor?

Çok geniş bir hizmet yelpazesi bulunmakla birlikte bunlardan en önemlileri şunlardır;

  • Beyaz eşya servisi
  • Ankastre servisi
  • Televizyon servisi
  • Klima servisi
  • Kombi servisi

kocaeliteknikservis.com.tr çözüm odaklı yaklaşımlarıyla daima sizin yanınızda.

Nasıl Ulaşırım?

Yaşadığınız her türlü arızada, profesyonel destek almak ve sorununuzu çözdürmek için 05339390743 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Binlerce lira vererek ve belki de borçlanarak aldığınız ve gözünüz gibi baktığınız eşyaları; merdiven altı teknik servislere, tecrübesiz tamircilere emanet etmeyin.

Yukarıda verilen numarayı arayarak veya kocaeliteknikservis.com adresine girip online randevu alarak bu eşsiz kadroya eşyalarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Kalite ve güvenden şaşmayın. Kalite ve güvenin tek adresi ise kocaeliteknikservis.com.

 

 

 

 

 

 

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın