Dil seçin
X

Onvo Televizyon Servisi

Anasayfa | Onvo Televizyon Servisi | 386

Onvo Televizyon Servisi olarak insanlar tarafından en yaygın kullanılan Onvo marka ürünler için Kocaeli’de hizmet veriyoruz. Hizmet kapsamımızda yer alan markanın ürünleri beyaz eşyalar, kombiler, televizyonlar ve klimalar oluyor. Bu ürünlerin arızalarının giderilmesi, montajlarının yapılması, yedek parça değişimi ve bakım hizmetinin verilmesi gibi işleri yerine getiriyoruz. Onvo Televizyon Klima Servisi ve diğer hizmetlerimizden yararlanmak isteyenler iletişim numaralarımız üzerinden bize ulaşarak randevu alabiliyorlar.

Televizyon Keyfinin Yarım Kalmaması İçin Verilen Hizmetler

İnsanlar evlerinde kaldıkları zamanı televizyon izleyerek değerlendiriyorlar. Bu durumda televizyonlarda yaşayan arızalar insanlar için büyük sorun yaratıyor. Bu sebeple firmamız Onvo marka televizyonlarda yaşanan arızalar için Körfez Televizyon Servisi hizmeti sunuyor. Bu hizmetimiz sayesinde televizyon keyifleri yarım kalmıyor ve aynı gün arızalar gideriliyor.

Onvo Televizyon Servisi

Garantili Beyaz Eşya ve Televizyon Servisi Hizmeti İçin Bizi Arayınız

05339390743TIKLA HEMEN ARA!

Kombiler İçin Detaylı Bakım Hizmetleri

Kış aylarında insanlar için en önemli ihtiyaçlar ısınmaya sağlayan kombiler oluyor. Bu sebeple kombi kullanan kişilerin kaliteli ısınma sağlamak için kombilerinin bakımlarını zamanında yaptırmaları gerekiyor. Bizler Onvo Televizyon Kombi Servisi hizmetimizle bu bakımların zamanında yapılmasını sağlıyoruz. Kış mevsimi başlamadan verdiğimiz bu hizmet sayesinde müşterilerimizin kışa hazırlıklı olmasını sağlıyoruz. Bakımları zamanında yapılan kombilerle soğuk günlerde arıza yaşanması ve yetersiz ısınma sorunlarının önüne geçiyoruz.

Onvo Televizyon Beyaz Eşya Servisi

Körfez Kocaeli Onvo Servisi olarak markaya ait ürünlerin servis ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Bu amaçla da 7 boyunca aralıksız servis hizmetini elemanlarımız aracılığıyla veriyoruz. Kombi, klima, televizyon veya Beyaz Eşya Servisi arayanlar için 7 gün 09.00 ile 18.30 saatleri arasında çalışıyoruz. 0262 331 07 42 / 0262 331 07 43 nolu çağrı merkezi numaralarımızla randevuları kabul ediyoruz. Sonrasında ise aynı gün içinde talep edilen hizmeti en doğru şekilde ve uygun fiyatlar karşılığında vermeye çalışıyoruz.

 

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın