Dil seçin
X

Regal Klima Servisi

Anasayfa | Regal Klima Servisi | 357

Klimalar hayatımızda son derece işlevsel bir rolü olan gelişmiş sisteme sahip teknolojik ürünlerdir. Regal Klima Servisi marka klimalar özellikle performans açısından kullanıcılara iyi bir verim sunmaktadır. Regal klimalar ortamdaki ısı dengesini ayarlama konusunda daima güçlü bir şeklide fonksiyonel olabilmektedirler. Bu klimaların aynı verimliliğini hiç bozmadan sürdürmesin oldukça önemlidir.

Klimalar farklı türde birçok tasarımda olduğu gibi sistemi birtakım işleyiş mekanizmaları barındırırlar. Herhangi bir parçada veya bölümde bir çalışmama veya arıza meydana geldiğinde cihaz giderek etkin verim gücünü kaybeder. Bu durumda ise sorunu çözmek için doğrudan bir müdahale gerekir. Regal Klima Servisi olarak bizler bu durumla ilgili bir sorun oluştuğunda buna müdahale etmekte ve ilgili sorunu en verimli şekilde giderebilmekteyiz.

Regal Klima Tamir ve Onarım

Servisimiz bünyesinde çalışan alanında tecrübeli ve uzman ekiplerimiz Regal marka klimaların teknik arızalarını giderme noktasında oldukça bilinçli ve hassas bir şekilde davranmaktadırlar. Yapılacak tüm işlemleri etkin bir profesyonellik yerine getirmekte ve bu şekilde müşterilere yardımcı olmaktadırlar.

Regal Klima Servisi

Regal, günümüz dünyasında klima markaları arasında genel anlamda en iyi olanlardan biridir. Bu klimaları üstün çalışma performansından dolayı birçok insan tercih etmektedir. Regal Klima Servisi olarak firmamızdan alınacak hizmetlerle bu ürüne oldukça kolay bir şekilde ulaşılması daima mümkün olmaktadır. Uygun ve indirimli fiyatlarıyla bu ürünler farklı türde tasarım ve çeşitliliğine bağlı olarak kolaylıkla bizlerden satın alınabilir.

Gelişen teknoloji ile birlikte teknolojik aletlerin kalitesi ve güvenilirliği ne kadar artmış olsa da zaman zaman bazı sorunlarla karşılaşabiliyoruz ya da aldığımız ürünlerin belli zamanlarda bakıma ihtiyaç duyduğunu biliyoruz. Bu durumda gönül rahatlığıyla Regal Klima Servisi olarak hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Servis Alanlarımız

Regal Beyaz eşya, kombi, elektronik aletler olmak üzere bakımlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanında aldığınız cihazın montaj işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Servis merkezimiz Regal Klima Servisi merkez ilçesi olan İzmit'te bulunmaktadır. Yardım talebinizi ulaştırdığınız andan itibaren gün içinde en kısa zaman diliminde sizlere hizmet ulaştırmaya çalışıyoruz.

Regal Klima Servisi Orijinal ve hemen hemen her marka ve model klima için yedek parça hizmetimiz mevcuttur. Diğer elektronik aletlerde ise yedek parça hizmetlerimiz gerçekleştiriyoruz. Bu işlemleri en kısa zamanda ve planlı şekilde müşterilerimizi de mağdur etmeden yapmaya çalışıyoruz.

Ekibimiz

Tamir, tadilat gibi alanlarda alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla çalışıyoruz. Ekibimiz karşılaştığı sorunlara karşı bir yol haritası çizip ona göre hareket ederek koordineli bir şekilde hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştiriyor. Çalışma saatlerimiz 09.00-18.30 olarak belirlenmiştir.

Regal Klima Servisi Karşılaştığınız her sorunda hizmet gerekmeyebilir bu durumlarda iletişim hattımızdan bize ulaşarak verdiğimiz talimatlar ile bu sorunları hem kısa sürede çözmüş olursunuz hem de sorunun büyüklüğünden haberdar olursunuz. Bunların yanı sıra firmamızda klima satışı da yapmaktayız. Sattığımız klimaların montajını servisimiz gerçekleştirmektedir.

Hangi Ürünlerimi Getirebilirim? 

Teknik ekibimiz her marka ürünün bakımını gerçekleştirme yetkisine sahip olduğu için rahatlıkla ürünlerinizi sorunlar karşılaştığınızda veya bakım gerektiğinde bize ulaşabilirsiniz.

 

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın