Dil seçin
X

Körfez Awox Servisi

Anasayfa | Körfez Awox Servisi
33

Körfez Awox Servisi

Körfez Awox Servisi Olarak Kombi, Klima ve Beyaz Esya hizmetleri. Alanında uzman ve profesyonel teknik kadrosuyla Kocaeli'nin tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. Kocaeli Cagri Merkezleri

+90 262 331 07 43

Körfez Awox Servisi açıdan gelişmiş tasarım sahip birçok beyaz eşya ürünü hayatımızda her bakımdan en iyi şekilde yer almaktadır. Körfez Awox Televizyon Servisi bu ürünleri üreten günümüzde oldukça farklı türde markanın olduğu görülebilmektedir. Kaliteli Awox markası da bunlardan biridir. Bu markanın tasarımı olan birbirinden harika beyaz eşya ürünü günümüz dünyasında farklı alanlarda etkin bir şekilde yer almakta ve işlev görmektedir.

Awox markasına ait birçok ürün oldukça fonksiyonel olabilen kaliteli bir yapıya sahiptir. Bu ürünleri insanlar yaşam alanlarında oldukça fayda görerek günlük yaşamlarında etkin bir biçimde kullanmaktadırlar. Beyaz eşya ürünlerinin birçoğunda zamanla bazı teknik sorunlar da ortaya çıkabilmektedir.

Bu türden bir durumda daima ilgili sorunu kısa sürelerde çözmek gereklidir. Körfez Awox Televizyon Servisi olarak bizler bu markaya ait ürünlerde teknik bir arıza meydana geldiğinde buna en kısa sürelerde müdahale edip sorunu giderebilmekteyiz.

Awox Ürünleri Satışı

Bizler Awox ürünlerine yönelik birçok teknik arızayı en iyi şekilde giderebildiğimiz gibi bu markada çeşitli ürünlerin satışlarını da gerçekleştirmekteyiz. Bizlerden her türde farklı tasarıma sahip birçok ürün indirimli fiyatlarla satın alınabilmektedir. Garantili ve sağlam nitelikte bu ürünler her açıdan uzun süreler kullanılabilmektedir.

Awox Ürünleri Kurulum

Servisimiz, Awox ürünlerinin kurulumu ve montajı işlemlerini satın alımdan sonra çok başarılı bir şekilde yapmaktadır. Her bir ürünün montaj işlemleri, servisimiz bünyesinde çalışan profesyonel uzmanlarımız aracılığıyla oldukça kaliteli bir biçimde yapılmaktadır.

Hayatımızı kolaylaştıran buzdolapları, klimalar ve kombiler, servis hizmeti ile daha kullanışlı hale gelmektedir. Profesyonel Körfez Awox Klima Servisi hizmetine ihtiyaç duyan bu önemli cihazlar, kullanım kalitesine ulaşabilmek için profesyonel işçiliğe ihtiyaç duymaktadır.

Servis Çağırma İşlemi

Servis hizmetinin temelini oluşturan en önemli konu özel servis programıdır. Bu program, aksaklık yaşanmadan gerekli bakım ve onarım işlemlerinin yapılmasında önemli rol oynar. Müşteri hizmetlerini aradığınız andan itibaren firma en iyi servis programını hazırlamaktadır. Servis hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için müşteri hizmetleri öncelikle adres bilgilerini, kimlik bilgilerini, arıza bilgilerini ve diğer önemli bilgileri almaktadır. Daha sonra en uygun saatte servis ekiplerimiz adresinize ulaşmaktadır.

Adresinize gelmeden önce servis elemanları telefon açmaktadır. Son dakikada bir işiniz çıkarsa randevu ileri bir tarihe ertelenmektedir. Servis hizmetleri kategorisinde servis ekibi öncelikle arıza hikayesini dinlemektedir. Arıza hikayesini dinleyen servis elemanları tamir edilecek cihazı çalıştırmaktadır. Bakım işlemlerinde çözüm ortağınız olan servis ekipleri arıza için gerekli işlemleri ve gerekli parçaları listeye eklemektedir. Servis ekipleri ücreti kabul ettikten sonra servis ekibi tamir ve bakım işlemini yapmaktadır.

Beyaz Eşya Bakım İşlemleri

Beyaz eşya bakım işlemleri, tamir işlemleri kadar önemlidir ve profesyonel Körfez Awox Beyaz Eşya Servisi gerekir. Bakım işlemlerinde firma beyaz eşyanın çalışma performansını artırmaktadır. Buzdolabı bakım işlemlerinde buzdolabının performansını düşüren etkenler ortadan kaldırılmaktadır.

Ayrıca değişmesi gereken parçalar da değiştirilmektedir. Beyaz eşya bakım işlemlerinde;

1-      Fırın bakım işlemlerinde genellikle fırının ısıtma özelliği problem çıkarmaktadır. Ayrıca hava kaçırma ve elektrik arızaları da fırın bakım ve onarım işlemlerinde karşılaşılan sorunlar içerisinde yer almaktadır.

2-      Bulaşık makinelerinde tahliye boruları, temiz su boruları, iç kısımdaki su dağıtan pervane ve kontrol kartı arızalanmaktadır. Bu arızalar da profesyonel yöntemlerle kısa sürede tamir edilmektedir.

3-      Çamaşır makinesi motoru, en çok arızalanan kısımdır. Ayrıca beyin kartı da arızalanabilir. Tahliye boruları ve su boruları, çamaşır makinelerinde en çok arızalanan kısımlardır. Su almama, suyu dökmeme, yıkama işlemine geçmeme gibi arızalar uzman servis ekibi tarafından tamir edilmektedir.

Kombi Bakım İşlemleri

Körfez Awox Servisi arızaları da beyaz eşya kategorisinde en çok meydana gelen arızalardır. Kombi arızalarında kombi suyunun ve petek suyunun ısınmaması, baca fanının çalışmaması ve ses yapması, alev alma anında poflama, su kaçırma, çok ısınma, ses yapma ve gaz kaçırma gibi arızalar meydana gelmektedir. Ayrıca orta kısımdaki su ısıtıcı tabletler de tıkanabilir. Bu tabletin tıkanması durumunda ısıtma işlemi daha fazla enerji ile mümkün hale gelmektedir. Bu durumda da fatura daha fazla gelmektedir.

Klima Bakım İşlemleri

Klima bakım işlemlerinde de servis hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Klima bakım işlemlerinde öncelikle filtre kısmı temizlenmektedir. Daha sonra iç kısımdaki polenler temizlenmektedir. Fan temizliği ve genel iç temizliğin ardından değişmesi gereken parçalar değişmektedir.

Yaşam içinde işleyişi hızlandıran ve ev işlerini kolaylaştıran en nitelikli cihazlar beyaz ve elektronik eşyalardır. Bu eşyalarda ortaya çıkan en ufak bir sorun, ev işlerini aksatacak ve gidişatı değiştiren bir içerik oluşturacaktır.

Tertip ve düzenin sağlanması konusunda hassas bir yapıya sahip olan kadınlar için özellikle beyaz eşyalarının arızalanması çok büyük bir sorundur ve acilen çözüme kavuşturulması gerekir. Körfez Awox Servisi olarak Awox markasına ait tüm beyaz eşya, klima ve makinelerinizin servis hizmetini sunmaktayız.

Firmamız her zaman müşterilerine en kaliteli hizmeti en iyi fiyat garantisiyle sunmayı ilke edinmiş olup, hızlı bir şekilde sorunları çözüme kavuşturmaktadır. Bizlere ulaşarak Awox marka cihazlarınızda meydana gelen arızaların çözümünü sağlayabilirsiniz.

Körfez Awox Servisi

Günlük aktiviteleriniz arasında yer alan ve evinizin düzenini sağlamak amacıyla kullandığınız Awox Marka her türlü cihazın tamirini yapmaktayız. Körfez Awox Kombi Servisi olarak;

  • Klima,
  • Buzdolabı,
  • Çamaşır Makinesi,
  • Bulaşık Makinesi,
  • Televizyon

ve aklınıza gelen tüm cihazlarınıza onarım yapmaktayız. Uzun süreli kullanım, enerji sıkıntısı, kullanıcı hatası gibi sebeplerle ortaya çıkan her türlü Awox arızası için bizlere ulaşabilirsiniz.

Körfez Awox Yetkili Servisi

Evinizde sürekli olarak kullanmanız gereken Awox Marka cihazlarınızda oluşan arızaları gidermek için Körfez Awox Yetkili Servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Arıza oluşturan cihazlarınızı kendi imkanlarınızla tamir etmeye kalkışmanız, cihazlarınızda geri dönüşü olmayan kötü sonuçlara neden olabilecektir. Bizlere telefon aracılığıyla ulaşarak arızalarınıza yönelik yapılması gerekenler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yıllardır vermiş olduğumuz hizmetlerde nitelikli çalışma sistemimiz ve teknolojik araçlarımızla beğeni toplamakta ve sizlere en güvenilir hizmeti sunmaktayız. Beyaz eşya, klima ve diğer Awox marka cihaz arızalarınızda bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Awox Körfez Servisinden Güvenilir Hizmetler

Beyaz eşya arızalarının bilinmeyen tamircilere tamir ettirilmeye kalkışılması risk teşkil eden bir durumdur. Bu durumu ortadan kaldırmanın tek formülü ise bilindik bir servisten hizmet almaktır. Firmamız bu bakımdan güvenilir oluşu kanıtlanmış olan bir firmadır.

Her türlü arıza giderme işlemimizde;

  • Sonuç odaklı hizmet sunmakta,
  • Gereksiz yere parça değişimi veya ekstra maliyet ekleyecek işlemler yapmamakta,
  • Büyük iş veya küçük iş gibi değerlendirmeler yapmamaktayız.

Firmamız Körfez Awox Klima Servisi olarak da faaliyet sunmakta ve klimalarınızın çalışmama, soğutmama, fazla elektrik harcama gibi tüm sorunlarına karşı tamir işlemi uygulamaktadır. Firmamıza ulaşarak Awox marka eşyalarınızın arıza problemini kısa süre içinde yok edebilir, sorunsuz kullanımlar sağlayabilirsiniz.

Körfez Awox Servisinde Makul Fiyatlar

Beyaz eşya ve klima olarak Awox marka ürün kullanıyor ve bu cihazlarınızda arıza oluşumu yaşıyorsanız firmamıza ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlarla hizmet sunan kaliteli ve güvenilir bir Awox Servisi arıyorsanız firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Awox'e ait tüm elektronik cihazlarınızın arızasını en uygun fiyat skalasıyla gidermekte ve uzun süre sorun çıkarmadan kullanılabilmesi için çalışmalar yapmaktayız. Firmamıza ulaşarak güvenilir bir Awox Servis Hizmeti alabilirsiniz.

 

 

 

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın