Dil seçin
X

Sony Televizyon Servisi

Anasayfa | Sony Televizyon Servisi | 311

Sony Televizyon Servisi gelişen teknoloji ile birlikte teknolojik aletlerin kalitesi ve güvenilirliği ne kadar artmış olsa da zaman zaman bazı sorunlarla karşılaşabiliyoruz ya da aldığımız ürünlerin belli zamanlarda bakıma ihtiyaç duyduğunu biliyoruz. Bu durumda gönül rahatlığıyla Sony Servisi olarak hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Sony Servis Alanlarımız

Sony Televizyon Servisi olarak elektronik aletler olmak üzere bakımlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanında aldığınız cihazın montaj işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Servis merkezimiz Sony Servisi merkez ilçesi olan İzmit'te bulunmaktadır. Yardım talebinizi ulaştırdığınız andan itibaren gün içinde en kısa zaman diliminde sizlere hizmet ulaştırmaya çalışıyoruz.

Sony Televizyon Servisi

Garantili Beyaz Eşya ve Televizyon Servisi Hizmeti İçin Bizi Arayınız

05339390743TIKLA HEMEN ARA!

Sony Televizyon Servisi

Sony Televizyon Servisi Orijinal ve hemen hemen her marka ve model televizyon için yedek parça hizmetimiz mevcuttur. Diğer elektronik aletlerde ise yedek parça hizmetlerimiz gerçekleştiriyoruz. Bu işlemleri en kısa zamanda ve planlı şekilde müşterilerimizi de mağdur etmeden yapmaya çalışıyoruz.

Televizyon Servisi

Sony Televizyon Tamir Servisi, tadilat gibi alanlarda alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla çalışıyoruz. Ekibimiz karşılaştığı sorunlara karşı bir yol haritası çizip ona göre hareket ederek koordineli bir şekilde hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştiriyor. Çalışma saatlerimiz 09.00-18.30 olarak belirlenmiştir.

Sony Tamir Servisi

Sony Servisi Karşılaştığınız her sorunda hizmet gerekmeyebilir bu durumlarda iletişim hattımızdan bize ulaşarak verdiğimiz talimatlar ile bu sorunları hem kısa sürede çözmüş olursunuz hem de sorunun büyüklüğünden haberdar olursunuz. Bunların yanı sıra firmamızda televizyon satışı da yapmaktayız. Sattığımız televizyonların montajını servisimiz gerçekleştirmektedir.

Hangi Ürünlerimi Getirebilirim?

Sony Teknik Servis ekibimiz her marka ürünün bakımını gerçekleştirme yetkisine sahip olduğu için rahatlıkla ürünlerinizi sorunlar karşılaştığınızda veya bakım gerektiğinde bize ulaşabilirsin

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın